Kiekvienas gali

„Žuvytės.com“ vadovė tūkstančius klientų aptarnauja viena

  • Pradžia: MB „Žuvytės.com“ veiklą pradėjo 2013-aisiais.
  • Dabar: Verslas sėkmingai plėtojamas penktus metus, išaugo paslaugų pasiūla.
  • Veiklos sritis: Teikiama akvariumų įrengimo ir priežiūros paslauga, prekyba žuvytėmis ir akvariumų įranga.
  • Sėkmės paslaptis: Maksimalizmas, dėmesys klientui.
  • Ateities planai: Sėkmingai plėtoti verslą, atnaujinti fizinę parduotuvę Vilniuje, daugiau importuoti iš užsienio.

Jolantą Grietnickaitę, įmonės „Žuvytės.com“ įkūrėją, drąsiai galima pavadinti „žmogumi orkestru“. Prieš kelerius metus ėmusis netradicinio verslo – akvariumų įrengimo, šiandien jauna moteris visapusiškai išmano savo sritį: pati įrenginėja ir prižiūri akvariumus, rūpinasi Vilniaus senamiestyje veikiančia akvariumų ir jų reikmenų parduotuve bei internetu prekiauja žuvytėmis.

Prie projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ prisijungusios įmonės „Žuvytės.com“ vadovė neabejoja, kad jos veikla puikiai dera su šio mėnesio tema – gražūs namai. „Akvariumai – puiki interjero detalė, tarsi savotiškas sodas namuose. Juk daugelis gyvena miestuose ir neturi galimybės išvykti į gamtą...

Be to, akvariumai puikiai ramina, atpalaiduoja nuo darbų. Nusuki žvilgsnį nuo kompiuterio ir matai, kaip ramu, gražu. Galų gale, žuvelės – vienintelis gyvūnas, kuris nesukelia jokių alergijų, o akvariumo vanduo drėkina orą. Tai pasitarnauja, jei žmogus turi kvėpavimo problemų“, – sako „Žuvytės.com“ vadovė.


Trys veiklos kryptys

2013-aisias verslą pradėjusi J. Grietnickaitė tikina, kad dar nėsyk negalvojo jo mesti. „Pagal išsilavinimą esu biologė-ekologė, taigi ir savo verslą norėjau sieti su šia sritimi. Baigusi universitetą įsidarbinau panašia veikla užsiimančioje įmonėje, ten pradirbau 5 metus. Vėliau panorau imtis savarankiškos veiklos, nes turėjau labai daug idėjų.

Pradėjau nuo visiškos inovacijos – žuvelių užsakymo internetu. Žmonės išsirenka norimą žuvelę, užsisako, o aš ją pristatau iki pat durų. Kurdama verslą jau turėjau reikalingų kontaktų užsienyje, be to, labai padėjo draugai“, – pasakoja verslininkė.

Šiandien jos verslą būtų galima išskirti į tris kryptis: akvariumų įrengimą ir priežiūrą, fizinę bei internetinę parduotuvę. Kad visur suspėtų, J. Grietnickaitei tenka kruopščiai planuoti savo laiką.

„Pirmoje dienos pusėje aš važinėju pas klientus – prižiūriu akvariumus arba juos įrenginėju namuose ar biuruose. Po pietų rūpinuosi Vilniaus senamiestyje esančia parduotuvėle, kurioje prekiauju viskuo, kas susiję su akvariumais ir jų priežiūra: žuvelėmis, kitais vandens gyvūnais, augalais, dekoracijomis. Trečia, vykdau internetinę prekybą – priimu užsakymus iš visos Lietuvos“, – įtemptos dienos grafiką vardijo verslininkė.


Sėkmės paslaptis – maksimalizmas

Nors veiklos – labai daug, J. Grietnickaitė viską daro viena. O klientų skaičius tik auga... „Internetu užsiregistravusių klientų yra daugiau nei du tūkstančiai, tuo tarpu parduotuvėje Vilniaus centre lankosi pastovūs klientai. Tie, kas užsuka naujai, labai nustemba, kad parduotuvė tokia nedidelė, bet joje galima rasti viską, ko gali prireikti“, – stebina pašnekovė.

Paklausta, koks yra jos raktas į sėkmę, J. Grietnickaitė nesudvejoja: „Tikėti tuo, ką darai, ir užsibrėžti didesnius nei turimos galimybės tikslus. Reikia būti maksimalistu, daryti tai, ką gali geriausiai. Asmeniškai siekiu, kad mano darbas teiktų malonumą ir pačiai, ir mano klientams. Juk patenkinti klientai yra labai svarbu.“

Ir tučtuojau išvardija ateities planus. „Turiu tikslą atnaujinti, modernizuoti parduotuvėlę, galbūt net išsikraustyti į kokią kitą vietą. Noriu daugiau prekių importuoti iš užsienio – siekiu naujovių, originalumo. Taip pat siekiu tobulėti, įgyti žinių savo srityje, dalyvauti tarptautiniuose konkursuose“, – ateities planais dalijosi J. Grietnickaitė.


Grįžti atgal

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.