Kiekvienas gali

„Kartlando“ vadovas: „Svarbiausia – kokybiškos paslaugos“

  • Pradžia: Dažasvydžio ir šratasvydžio pramogos Kaune.
  • Dabar: Du vidaus patalpų kartodromai Kaune bei Vilniuje.
  • Veiklos sritis: Pasivažinėjimas kartingais.
  • Sėkmės paslaptis: Darbui atsidavusi ir žingeidi komanda, nuolat plečiamas akiratis tarptautiniu mastu.
  • Ateities planai: Stengtis išlaikyti kuo aukštesnę paslaugų kokybę, rasti galimybių tobulėti bei plėstis.

Idėja gimė atsitiktinai

„Swedbank“ inicijuoto smulkiojo verslo projekto vieną iš prizų – 4 000 Eur verslui vystyti – laimėjusios bendrovės „Spalvotos pramogos“ vadovas M. Krivickas tikina, kad idėja įkurti aktyvių pramogų verslą gimė netikėtai.

„Iki kartingų veiklos įmonė taip pat siūlė dažasvydžio bei šratasvydžio pramogas. Po to nusprendėme papildomai atidaryti savo pirmąjį kartodromą Kaune. Tai nebuvo iš anksto planuota – gavome pasiūlymą praplėsti dažasvydžio „aikštyną“ patalpomis pastate, kuriame šiuo metu esame įkūrę Kauno „Kartlandą“.

Šių patalpų savininkas mums užsiminė, kad turi ir kitas patalpas, kurios labiausiai tiktų kartodromo veiklai. Pabandėme – pasisekė. Šiuo metu vykdome tik kartodromo veiklą – dažasvydžio bei šratasvydžio veikla nebeužsiimame nuo 2016 m. pavasario“, – pasakoja M. Krivickas.

„Kartlando“ įkūrėjas prisimena, kad tuo metu jautėsi stiprus kartingų paslaugų poreikis – jie startavo gegužės mėn. pradžioje, kai tuo tarpu paskutinis kartodromas neveikė nuo spalio.


Pradžioje trūko patirties

M. Krivickas pripažįsta, kad verslo pradžia lengva nebuvo, visgi įsibėgėjus kartodromo Kaune veiklai, Vilniuje atidaryti kartodromą jau buvo žymiai lengviau.

„Labiausiai nelengva buvo dėl nepatyrimo, nežinojimo, patirties stokos. Visa komanda labai stengėsi ir sunkiai dirbo, kad „Kartlandas“ taptų tuo, ką dabar turime. Kartodrome darbuojasi nuo 10 iki 15 žmonių – didžiausias iššūkis man buvo ir, iš dalies, yra iki šiol, tai padaryti taip, kad visi dirbtų savo darbą, – sako „Spalvotos pramogos“ įkūrėjas.

Tačiau įkurti antrąjį kartodromą, šįkart jau sostinėje, buvo gerokai lengviau nei pirmąjį. Kurdami Vilniaus kartodromo projektą išvengėme nemažai klaidų, iš kurių pasimokėme atidarinėdami kartodromą Kaune: trasos, jų forma, saugumo aspektai.“


Du išskirtinumai

M. Krivickas įsitikinęs, kad kartodromas po stogu yra vienas jų išskirtinumų, nes toks sprendimas garantuoja stabilias sąlygas konkuruoti, t. y. parodyti geriausią rezultatą.

„Tikrai nemanau, kad kartodromas lauke yra blogai – pramogas gryname ore renkasi daugybė žmonių. Tačiau įrengdami kartodromą po stogu mes siekiame, kad lankytojai kartingais galėtų pasivažinėti ištisus metus, nepriklausomai nuo oro sąlygų, kurios Lietuvoje itin nepalankios lauko pramogoms“, – pasakoja vienas iš projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ paskutiniojo 2016 m. etapo laimėtojų.

Bendrovės vadovas tikina, kad kitas jų išskirtinumas – žmogiškasis faktorius, kuris itin svarbus dirbant aktyvių pramogų sferoje. „Visuomet stengiamės suburti savo darbą mylinčių žmonių komandą, kuri atsižvelgtų į kiekvieno kliento poreikius bei norus. Esame lankstūs – tai rodo mūsų darbo laikas, taip pat ne visada komercine logika pagrįsti sprendimai. Siekiame, kad „Kartlandas“ suburtų šią pramogą ir šį sportą mėgstančius žmones – juk visada smagu, kai laiką gali leisti bendraminčių apsuptyje.“


Iššūkiai – kasdienybė

Bendrovės vadovas tikina, kad jų veikla dinamiška, tad iššūkių nestinga nuo pat įsikūrimo.

„Iššūkių mėgstame prisigalvoti ir patys – vieninteliai rengiame vaikiškų varžybų turnyrus, ilgų trukmių ištvermės varžybas, nevengiame ir kitų nestandartinių projektų. Visgi pradžioje sunkiausia buvo praktiškai atrasti efektyviausius metodus, kaip viskas turi veikti“, – sako M. Krivickas.

M. Krivickas teigia, kad su komanda labai daug keliauja siekdami praplėsti akiratį, savo klientams pasiūlyti geriausias idėjas bei sprendimus.

„Kokybiškos paslaugos yra mūsų tikslas – reikia daryti viską, kad paslauga būtų kokybiška. Visa kita yra tik papildomi aspektai“, – įsitikinęs „Spalvotos pramogos“ vadovas.


Grįžti atgal

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.