Kiekvienas gali

„Nijus“: nuo kepsniais lepinančios kavinės iki vietos atgauti jėgas

  • Pradžia: 2009 m. įsteigta kavinė ir maisto prekių parduotuvė po vienu stogu.
  • Dabar: Tarp pro šalį važiuojančių keliautojų populiari maitinimo vieta, sulaukianti ir didelio vestuves bei krikštynas švenčiančiųjų dėmesio.
  • Veiklos sritis: Viešasis maitinimas, prekyba maisto produktais, maistas šventėms.
  • Sėkmės paslaptis: Pasinaudojimas neužpildyta kavinių verslo niša Ramygaloje.
  • Ateities planai: Šalia išdygsiantis pakelės motelis su pokyliu sale.

Ką gausime sudėję įžvalgią verslo idėją su turimomis teorinėmis žiniomis? Klientų bei darbuotojų trūkumu nesiskundžiančią kavinę ir maisto prekių parduotuvę po vienu stogu su ambicingais ateities planais. Taip galima apibūdinti Panevėžio rajone, Ramygaloje, įsikūrusią bendrovę „Nijus“. Būtent jai šįmet atiteko smulkiojo verslo įmonėms skirto projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ pagrindinis prizas – 3000 eurų tolesnei savo verslo plėtrai.

Viena iš „Nijus“ įkūrėjų ir vadovė Nijolė Ambotienė tikina, kad mintis nerti į viešojo maitinimo ir prekybos maistu sektorių ją su vyru aplankė supratus, kad gimtojoje Ramygaloje yra kavinių trūkumas.

„Be to, pati esu baigusi maisto technologijos studijas, todėl ir pamanėme griebtis šio verslo. Tikriausiai tai ir buvo mūsų verslo sėkmės paslaptis“, – sakė N. Ambotienė, pabrėžusi, kad didžiausiąją lankytojų dalį kavinėje sudaro pro šalį traukiantys keliautojai.

Kavinėje jie gali pasistiprinti ne tik dienos pietumis, bet ir firminiu laikomu patiekalu – Ramygalos kepsniu, kurį pirmą sykį užsukantiems keliautojams rekomenduojama būtinai išbandyti.

Tačiau kasdieniai kavinės ir parduotuvės lankytojai tikrai nėra vienintelis verslo pajamų šaltinis.

„Sulaukiame nemažai užsakymų įvairių šeimos švenčių, tokių kaip vestuvės ar krikštynos, proga. Be to, užsiimame ir maisto gamyba pagal užsakymus bei jo vežimu į pokylius“, – tikino verslininkė.

Nuolatinis klientų srautas ir vis dažnesnis teiravimasis apie vietas nakvynei „Nijus“ savininkus paskatino žengti savo verslo plėtros link. Jau greitai šalia kavinės ir maisto prekių parduotuvės išdygs naujas motelio pastatas, kuris kvies ne tik atgauti jėgas, bet ir siūlys smagiai paminėti savo šventę pirmame aukšte įsikursiančioje pokylių salėje.

O ar smulkieji verslininkai spėja suktis tokiame darbų sraute ir ar nepritrūksta jiems pagalbininkų rankų? Optimizmu trykštanti N. Ambotienė patikina, kad šiuo metu darbuotojų, kurių čia yra apie dvi dešimtys, trūkumo tikrai nejaučianti.

„Be to, po ilgų metų Anglijoje į Lietuvą nusprendė grįžti ir mūsų sūnus, kuris taps nauju pagalbininku versle“, – džiaugėsi pašnekovė.


Grįžti atgal

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.