Kiekvienas gali

Marijampolės dviračio parduotuvė atrado išeitį verslo sezoniškumui

Išlindus saulei ir pakilus termometro stulpeliams, į gatves visoje Lietuvoje išrieda tūkstančiai žiemą sandėliukuose ar rūsiuose leidusių dviračių. Šios transporto priemonės populiarumas auga kasmet, o dėl to labiausiai galima dėkoti vis populiarėjančioms ekologijos ir sveikos gyvensenos idėjoms. Pastarosios džiugina ir dviračių pardavėjus bei remonto meistrus. Tiesa, jie priduria, kad prekyba dviračiais – sezoninis verslas, tad norint sėkmingai išgyventi žiemą, klientus būtina vilioti ir kitomis, visus metus aktualumo neprarandančiomis prekėmis.

„Savo versle sezoniškumą, aišku, kad jaučiame. Žiemą klientų būna ypač mažai, todėl tai ir buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios nusprendėme papildomai užsiimti motorolerių, motociklų bei keturračių detalių prekyba. Juk šių daiktų neretai žmonėms prireikia ir šaltuoju metų laiku“, – tvirtina jau dešimtmetį sėkmingai gyvuojančios Marijampolės dviračių parduotuvės „Liuks dviratis“ bendrasavininkė Rasa Sorakienė.

Tiesa, lojalių klientų parduotuvė turi ne vieną, o įsigyti savo svajonių dviračio čia užsuka ne tik marijampoliečiai, bet ir pirkėjai iš kitų Suvalkijos vietų – Kazlų Rūdos, Prienų, Vilkaviškio ir Kalvarijos. Atvykusieji čia gali rinktis iš gausybės pačių įvairiausių dviračių, atitiksiančių kiekvieno skonį. Tenykštį saloną pasiekia produkcija iš Slovakijos, Belgijos ir Lenkijos gamyklų.

Būtent dėmesys klientui ir visų jam rūpimų klausimų atsakymas, anot R. Sorakienės, ir yra vienas raktų į sėkmę.

„Ir smulkių dviračių detalių pas mus dažnai galima rasti tokių, kurių ne visada būna dideliuose dviračių pardavimo salonuose“, – pabrėžia viena iš „Liuks dviratis“ įkūrėjų, kuri prekybos dviračiais verslą nusprendė plėtoti kartu su buvusiu kolega, dviračių sporto entuziastu.

Dešimtmetis versle marijampoliečiams leido ne tik pritraukti ištikimų pirkėjų būrį, bet ir stebėti nuolat kintančius pirkėjų poreikius. Anot pašnekovės, verslo pradžioje pirkėjai dažniausiai užsukdavo ieškodami pigesnių ir ne visada aukšta kokybe išsiskiriančių prekių. Tačiau pastaraisiais metais padėtis pasikeitė – klientai linkę plačiau praverti savo pinigines, idant galėtų džiaugtis geresne produkcija.

„Šiek tiek populiarėja ir elektriniai dviračiai, kuriuos parduodame pagal užsakymus. Tiesa, mūsų miestelis nedidelis, todėl ir paklausos didelės nėra. Aišku, tai lemia ir kaina, nes tokio tipo dviračiai tikrai nėra pigūs“, – pažymi dviračių parduotuvę puoselėjanti R. Sorakienė.


Grįžti atgal

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.