Kiekvienas gali

„Lauda Motors“ vadovas: tereikia surasti nišą, kurioje gali būti geriausias

  • Pradžia: Nuosavo verslo imtis paskatino aistra automobiliams.
  • Dabar: Antrus metus veikiantis, 12 samdomų darbuotojų komandą ir pastovių klientų būrį sutelkęs autoservisas Panevėžyje.
  • Veiklos sritis: Įvairiapusė automobilių priežiūra – nuo elektroninių sistemų diagnostikos iki mechaninių remonto darbų.
  • Sėkmės paslaptis: Kokybiškos, įvairiapusės paslaugos ir dėmesys klientui.
  • Ateities planai: Paslaugų asortimento plėtra, įrangos modernizavimas, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas.

Kiek daugiau kaip prieš pusantrų metų nuosavo autoserviso duris pravėręs panevėžietis Laurynas Zubas įsitikinęs, jog ir nedideliame mieste sėkmingai plėtoti verslą įmanoma – tereikia surasti nišą, kurioje gali būti geriausias. Įvairų automobilių diagnostikos ir remonto paslaugų asortimentą siūlančios įmonės „Lauda Motors“ direktorius L. Zubas įsitikinęs, kad didžiausia vertybė, kuri padeda pirmauti konkurencinėje rinkoje – nuolatinis dėmesys klientams ir orientavimasis į jų poreikius.


Verslo pradžią padiktavo palankioje vietoje esančios patalpos

Autoserviso „Lauda Motors“ įkūrėjas ir direktorius L. Zubas atvirauja, kad automobiliai – aistra ir pomėgis nuo pat mažumės. „Automobiliai ėmė rūpėti dar vaikystėje, turbūt kaip ir kiekvienam berniukui, tačiau rimčiau pradėjau jais domėtis sulaukęs pilnametystės, kai išsilaikiau vairuotojo pažymėjimą. Automobiliai ir autotechnika yra neatsiejama mano gyvenimo dalis – tai ne tik transporto priemonė, bet ir hobis bei laisvalaikio praleidimas“, – pasakojo keturračių sportu užsiimantis L. Zubas.

Kaip teigia įmonės direktorius, apie nuosavo verslo pradžią, kuris pomėgį paverstų pelną nešančia veikla, kartkartėmis pasvajodavo, tačiau vis atsirasdavo kitos veiklos, kuri tas svajas nustumdavo į šalį. Tačiau vieną dieną, sužinojęs apie itin palankioje vietoje atsilaisvinusias patalpas, idealiai tinkančias autoservisui atidaryti, pasiryžo stverti jautį už ragų ir ilgai brandintą verslo idėją tiesiog įgyvendinti.

„Panevėžyje, Beržų gatvėje esančiose patalpose, kur dabar įsikūrusi mūsų įmonė, ilgus metus veikė ir panašia veikla užsiėmė kita organizacija. Jai nutraukus veiklą, ištuštėjo patalpos – tai ir buvo pagrindinė paskata atidaryti jose nuosavą autoservisą. Ne paslaptis, kad viliojo ir panevėžiečiams jau žinoma vieta, mat naujai įmonei taip lengviau plėsti klientų ratą“, – kalbėjo L. Zubas.


Didžiausias iššūkis – mieste vyraujanti konkurencija

Dažnai pajuokaujama, kad Panevėžys – autoservisų miestas, kadangi palyginti nedideliame mieste automobilių remontu užsiimančių įmonių ir privačių asmenų išties nestinga. Pasak jaunojo verslininko, didžiausias iššūkis įkūrus įmonę ir buvo mieste vyraujanti konkurencija bei pastovių klientų pasitikėjimo „užsitarnavimas“.

„Kadangi autoserviso vieta jau buvo žinoma, pas mus užsukdavo ir ankstesnės įmonės klientai – kad sugrįžtų ir ateityje, turėjome nenuvilti jų savo paslaugų kokybe. Kartu siekėme savo veikla išsiskirti iš minios konkurentų ir formuoti jau savo naujų, pastovių klientų ratą“, – aiškino L. Zubas.

Ne ką menkesniu iššūkiu, tiek finansine prasme, tiek įdėto darbo atžvilgiu, tapo ir autoserviso patalpų įrengimas bei paruošimas kokybiškam darbui. „Nors patalpos jau anksčiau buvo pritaikytos autoserviso veiklai, siekdami pranokti konkurentus, autoservisą stengėmės įsirengti kuo profesionaliau. Klientams norėjome pasiūlyti modernią, šiuolaikišką įrangą, kompetentingus specialistus ir įvairiapuses paslaugas. Natūralu, kad visa tai pareikalavo nemažai finansų, laiko ir pastangų – tačiau rezultatas džiugina“, – sakė L. Zubas.


Integruotas paslaugų paketas – viskas, ko gali prireikti

Šiandien klientų pasitikėjimą pelniusios ir efektyviai verslą vystančios įmonės direktorius pripažįsta, kad svarbiausias raktas į sėkmę ir didžiausias „Lauda Motors“ išskirtinumas – siūlomas kokybiškų ir integruotų paslaugų paketas. Kitaip tariant, Panevėžyje veikiantis autoservisas, pasitelkęs moderniausią įrangą ir techniką, teikia įvairiapusį automobilių diagnostikos ir remonto paslaugų asortimentą.

„Stengiamės, kad pas mus atvykęs klientas galėtų gauti visas jam reikalingas paslaugas vienoje vietoje, o ne, pavyzdžiui, pasikeitęs automobilio ratą, lėktų į kitą autoservisą atlikti elektronikos diagnostikos. Taip ir kliento laiką sutaupome, ir patys esame įvairiapusiški savo srities ekspertai, galintys pasiūlyti vartotojams viską, ko tik prireikia“, – kalbėjo L. Zubas.

Pasak įmonės direktoriaus, ne ką mažiau nei profesionali įranga ar paslaugų asortimentas svarbu ir darbuotojų kompetencija. „Mūsų įmonės darbuotojai, kurių šiandien jau 12, ne tik geri savo srities specialistai, bet ir automobilių entuziastai, mėgstantys savo darbą, skiriantys ypatingą dėmesį rezultatų kokybei. Nors įmonėje dirba didžiulę automobilių remonto patirtį sukaupę darbuotojai, skiriame nuolatinį dėmesį jų kvalifikacijai kelti – juk technologijos sparčiai kinta, o mes norime žengti koja kojon su jomis“, – aiškino „Lauda Motors“ įkūrėjas.


Neatsiejama sėkmingo verslo dalis – dėmesys klientui

L. Zubas pabrėžia, kad visai nesvarbu, kokį paslaugų verslą plėtotumei, ir kaip gerai savo sritį išmanytumei, – vienas svarbiausių sėkmės rodiklių – užmegztas ryšys su vartotoju.

„Dėmesys klientui – pagrindinė mūsų vertybė. Stengiamės, kad klientas atvykęs pas mus jaustųsi patogiai, maloniai, kad jam būtų suteikta visa rūpima informacija ir būtinos garantijos. Juk nuo to, kaip pasitiksime klientą, priklausys ir tai, ar mes jo kitą kartą sulauksime“, – sakė L. Zubas.

Kalbėdamas apie ateities planus, įmonės „Lauda Motors“ direktorius tikina, kad visada orientuojasi į klientų poreikius ir galvoja, ką naujo galėtų jiems pasiūlyti. „Jei viskas gerai klostysis, ateityje, neabejoju, savo klientus pradžiuginsime dar naujesniu ir novatoriškesniu paslaugų asortimentu“, – pasakojo L. Zubas.


Grįžti atgal

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.