Kiekvienas gali

„Kauno undinė“ – atgimęs laisvalaikio centras, Lietuvą supažindinęs su boulingu

  • Pradžia: 1994 m. sename pastate įkurtas laisvalaikio centras, kuriame buvo sumontuoti pirmieji boulingo takeliai ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.
  • Dabar: Biliardo ir stalo teniso mėgėjų pamilta vieta Kaune.
  • Veiklos sritis: Biliardo ir stalo teniso klubai, viskio baras.
  • Sėkmės paslaptis: Reagavimas į rinkos iššūkius, patraukli kainodara.
  • Ateities planai: Naujas biliardo klubas Kaune.

Dar sovietiniais metais čia veikė aerobikos salė, kirpykla ir įvairios kavinės, o po Nepriklausomybės atkūrimo duris atvėrė pirmasis boulingo klubas ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Tai – daugiau nei 20 metų istoriją skaičiuojantis laisvalaikio centras „Kauno undinė“. Dabar ši vieta neatsigina lojalių klientų ir išgyvena tikrą verslo atgimimą, o šįmet jai atiteko ir smulkiojo verslo įmonėms skirto projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ pagrindinis prizas – 3000 eurų tolesnei verslo plėtrai.

Jau penkerius metus „Kauno undinės“ direktoriaus pareigas einantis Haroldas Nevidauskas tikina, kad po krizės įgyvendinti verslo pokyčiai duoda savo vaisius. Pajamos nesmunka, o bene geriausias pastovaus klientų srauto įrodymas – lojalūs lankytojai.

„Šiandien mums priklauso viename pastate įsikūrę biliardo ir stalo teniso klubai bei viskio baras. Turime profesionalų biliardo klubą „Club 9“, kurio nariai dalyvauja įvairiose varžybose. Stalo tenisas mažiau populiarus nei biliardas, tačiau taip pat sulaukia gausaus lankytojų dėmesio. Manau viena to priežasčių yra ta, kad jis orientuotas ne į šios srities profesionalus, bet į paprastus mėgėjus. Stengiamės, kad stalo tenisas taptų laisvalaikio pramoga“, – tikino H. Nevidauskas.

Nors „Kauno undinės“ direktorius pripažįsta, kad per 2008 m. finansų krizę būta sunkesnių dienų, tačiau iš karto po jos įgyvendinti drastiški sprendimai, pavyzdžiui, boulingo uždarymas ir kitų nepelningų veiklų atsisakymas, davė puikių rezultatų.

„Lojalių klientų, kurių daug pažįstame asmeniškai, turime nuo seno. Be to, kadangi esame įsikūrę mums priklausančiose patalpose, galime pasiūlyti ir žemesnes kainas. Po krizės reagavome į kilusius iššūkius, pateikėme klientams įvairius specialius pasiūlymus, kurie pasiteisino. Pavyzdžiui, studentams siūlome itin patrauklias kainas“, – paklaustas apie verslo sėkmės paslaptį pasakojo H. Nevidauskas.

Tačiau į „Kauno undinę“ traukia ne tik studentai. Anot laisvalaikio centro direktoriaus, skirtingi lankytojai į šią vietą ateina skirtingu laiku.

Pastebėta, kad bet kuriomis darbo dienomis čia užsuka tie, kuriems biliardas – mėgstama sporto šaka, savaitgalio dienomis žaidžia šeimos su vaikais, o penktadienio ir šeštadienio vakarais renkasi jaunimas.

O ar toks sėkmingai besivystantis verslas nesiruošia plėtros šuoliui? „Kauno undinės“ direktorius neslepia – tikrai taip. Netolimoje ateityje, jau 2018 m. rudenį, planuojama atidaryti naują biliardo klubą Kaune.


Grįžti atgal

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.