Kiekvienas gali

„Karališkos idėjos“ – kai gėlės tampa netikėta staigmena per šventes bei paprastą dieną

  • Pradžia: 2013 m. įkurta internetinė svetainė, teikianti gėlių pristatymo paslaugas Vilniuje.
  • Dabar: Gėlių pristatymas į namus Vilniuje ir Kaune, o esant poreikiui, ir kituose miestuose.
  • Veiklos sritis: Gėlių, namų kvapų, dovanų rinkinių, žaislų ir balionų pristatymas į namus.
  • Sėkmės paslaptis: Kokybė.
  • Ateities planai: Jų daug, jie įvairūs ir keičiasi kiekvieną dieną, todėl apie juos kalbėti garsiai nesinori.

Dovanos mylimam žmogui, ypač jeigu jos netikėtos, visada džiugina. O jeigu dėmesys parodomas karališkai prabangiai, abejingų tokia dovana tikrai nepalieka. Daugiau nei ketverius metus gėlių ir kitų dovanų pristatymo paslaugas teikiančios bendrovės „Karališkos idėjos“ įkūrėjas ir vadovas Karolis Strazdas tikina, kad lojalių pirkėjų netrūksta. Pastarųjų neatbaido ir už aukštą kokybę prašomos didesnės gėlių kainos.

Rožės dėžutėje, kalėdinės puokštės, namų kvapai, saldumynai ir dar daugybė kitų dovanų idėjų įvairioms progoms. Visa tai įsigyti ir užsakyti pristatyti asmeniškai norimam žmogui galima įmonės internetinėje svetainėje wowflowers.lt. Tiesa, paruoštą dovaną klientai gali atsiimti ir patys bendrovės būstinėje Vilniuje.

„Vis dėlto, dažniausiai dovanas mūsų kurjeris pristato kaip staigmeną kitam žmogui“, – teigia K. Strazdas.

Užsakymus dėl gėlių pristatymo į bet kurią pageidaujamą vietą Vilniuje ar Kaune įmonė priima kiaurą parą. Be to, esant susitarimui, dovana už papildomą pristatymo mokestį gali būti nuvežta gavėjui į kitus Lietuvos miestus.

Paklaustas, ar prasidėjęs prieškalėdinis laikotarpis reiškia gausesnius klientų srautus bei didesnę populiariausių prekių paklausą, pašnekovas teigė, kad šiuo laikotarpiu prekyba gėlėmis kaip tik nuslūgsta.

„Prieš Kalėdas, kaip ir prieš visas šventes, siūlome specialias puokštes dėžutėse. Nors būna įvairių situacijų, tačiau dažniausiai prieš šias šventes prekybos apimtys kiek sumažėja, nes visi aplink ieško kitokių dovanų. Tiesa, sulaukiame užsakymų iš darbuotojus su artėjančiomis šventėmis norinčių pasveikinti įmonių“, – tikino „Karališkos idėjos“ direktorius.

K. Strazdas pripažįsta, kad iš Nyderlandų ir tolimojo Ekvadoro atvežamos gėlės tikrai nėra pačios pigiausios, tačiau būtent aukšta prekių kokybė kai kuriuos klientus vilioja sugrįžti vėl ir vėl. Būtent tai verslininkas ir vadina pagrindine sėkmės paslaptimi.

„Nors konkurencija gėlių pardavimo rinkoje ir didelė, nemažai kas tuo užsiima nekokybiškai. Taigi, tokių prekeivių net negalėčiau vadinti konkurentais“, – tikino K. Strazdas, kurio įmonė gėlių pristatymu į namus užsiima nuo 2013 m. ir kuriam prekybos gėlėmis idėją pamėtėjo tėvai. Tiesa, pastarieji siūlė imtis įprastinės, o ne internetinės prekybos gėlėmis.

O kokie gi jau ne vienerius metus sėkmingai veikiančios įmonės planai ateičiai? „Karališkos idėjos“ vadovas pripažįsta, kad planų tikrai ne vienas, tačiau apie juos kalbėti kol kas per anksti.

„Planų, idėjų ir sumanymų yra daug, bet jie keičiasi kiekvieną dieną, kinta pagal vis naujus klientų poreikius ir situaciją rinkoje“, – teigia verslininkas.


Grįžti atgal

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.