Kiekvienas gali

„Jaukumo kūrėjų“ sėkmės paslaptis – šiuolaikiška idėja ir meilė darbui

  • Pradžia: „Jaukumo kūrėjai“ veiklą pradėjo 2015-ųjų pabaigoje.
  • Dabar: Verslas sėkmingai plėtojamas antrus metus, auga klientų skaičius.
  • Veiklos sritis: Teikiama internetinė konsultacijų interjero klausimais paslauga, vykdomi interjero projektai.
  • Sėkmės paslaptis: Meilė ir atsidavimas darbui, šiltas santykis su klientais.
  • Ateities planai: Sėkmingai plėtoti verslą neriant į užsienio rinkas.

Interjero konsultacijas internetu teikiančios Gintarė Garcia ir Brigita Petravičiūtė sako, kad mintį imtis verslo pametėjo paklausa. Anksčiau interjero dizainerės nuolat sulaukdavo pavienių prašymų padėti kuriant namų ar kitų patalpų aplinką, tad ilgainiui nutarė sukurti viską sustyguojančią sistemą internete. Sistema veikia: merginos sėkmingai plėtoja internetinį interjero dizaino verslą „Jaukumo kūrėjai“.


Pasiūlą sukūrė paklausa

Jau antrus metus jaukumą namuose kuria interjero dizaino specialistės Gintarė Garcia ir Brigita Petravičiūtė. Šioje srityje merginos turi didelę patirtį, ir noriai ja dalijasi su kitais.

„Ir aš, ir Brigita interjero dizaino srityje dirbame bemaž 10 metų. Anksčiau dirbome atskirai, vėliau ėmėme bendradarbiauti. Projektą „Jaukumo kūrėjai“ vystome jau antrus metus, pradėjome 2015-ųjų pabaigoje“, – pasakoja G. Garcia.

Pasak jos, idėją kurti interneto verslą pametėjo paklausa. „Mes nuolat sulaukdavome skirtingų užklausų, pagalbos, patarimų prašymų interjero tema. Pajutusios paklausą, sukūrėme pasiūlą. Galimybė konsultuotis internetu aktuali daugeliui – į mus nuolat kreipiasi žmonės iš visos Lietuvos, taip pat tie, kas išties neturi laiko ir nori suktis sparčiai“, – šypsosi.


Siūlo tris paslaugas

Šiandien „Jaukumo kūrėjų“ gretose – penki dizaino specialistai. Klientams siūlomos trys skirtingos paslaugos.

„Pirmiausia vykdome individualius projektus – nuo idėjos pateikimo iki įgyvendinimo. Dažniausiai šios paslaugos paprašo tie, kurių namai ar butai dar nė nepastatyti, yra tik planai, o mes jau pradedame darbus. Taip pat kuriame kambario projektus – pasiūlome, kaip būtų galima įrengti vieną kambarį, pasidalijame spalvų gamos, konkrečių daiktų pasiūlymais, nurodome, kur ir ką įsigyti. Siūlome ir trumpos konsultacijos paslaugą – per 24 valandas atsakome į konkretų klausimą. Pavyzdžiui, vyras nori dryžuotų tapetų, o moteris – gėlėtų. Mes atsakome, kuriuos pasirinkti, pagrįsdami išsamiais argumentais“, – paaiškina G. Garcia.

Pasak jos, dažnai žmonės kreipiasi norėdami gauti trumpas konsultacijas: „Vos tik pasiūlėme tokią paslaugą, iškart užplūdo klausimai. Dauguma interjero dizainerių nesivargina atsakinėti į pavienius klausimus – dirba tik su dideliais projektais. Taigi tokios konsultacijos – mūsų arkliukas. Netrūksta ir individualių projektų – įrenginėjame visuomenines patalpas, butus, namus.“


Stiprybė – meilė darbui

Plėtodami verslą „Jaukumo kūrėjai“ specialiai nekuria reklamų, patys neskuba apie save pasakoti. Pasak G. Garcia, geriau nei kas kitas už interjero dizaineres kalba jų darbai, o klientų ratas plečiasi dėl daugybės rekomendacijų.

G. Garcia teigimu, verslo sėkmę lemia beribė aistra savo darbui: „Manau, mūsų stiprybė – meilė ir atsidavimas savo darbui, šiltas kontaktas su klientais. Labai svarbu rasti bendrą kalbą su žmonėmis, kuriems dirbame. Todėl mes stengiamės bendradarbiauti nuo pradžių iki galo, ir iš esmės viską daryti drauge. Norime, kad klientas džiaugtųsi rezultatais, o ir pačios liktume patenkintos savo darbu. Nuoširdumas, atvirumas ir bendrystė – tai mūsų prioritetas.“

Interjero dizainerė tiki, kad greitai „Jaukumo kūrėjai“ išplauks ir į platesnius vandenis. „Mūsų užmojai – augti, plėtoti klientų ratą, nestokoti įkvėpimo. Be to, siekiame plėstis užsienio rinkose – Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje“, – atvirauja moteris.


Grįžti atgal

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.