Kiekvienas gali

„Elmo technologijos“ vadovas: „Stengiamės žengti išvien su naujovėmis“

  • Pradžia: 2010 m. atidarytas pirmasis apšvietimo įrangos prekybos salonas Vilniaus „Akropolyje“.
  • Dabar: 7 Lietuvoje veikiantys apšvietimo įrangos prekybos salonai.
  • Veiklos sritis: Šviesos sistemos, šviestuvai, LED apšvietimo projektavimas, gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba.
  • Sėkmės paslaptis: Platus apšvietimo prietaisų asortimentas, inovatyvūs sprendimai, profesionali komanda, gebėjimas patenkinti individualius klientų poreikius.
  • Ateities planai: Partnerystė su Lietuvos universitetais, platesnis asortimentas, naujos parduotuvės ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse.

Prieš aštuonerius metus įkurta įmonė „Elmo technologijos“ šiandien šalyje valdo septynis apšvietimo įrangos prekybos salonus, kuriuose pirkėjai gali ne tik rasti išskirtinio ir modernaus dizaino LED šviestuvų, bet ir užsisakyti jų pagal individualius poreikius. Visgi įmonės vadovai pripažįsta – verslo pradžioje sunkumų netrūko.


Iššūkis – niekam negirdėta LED technologija

Šiandien „Swedbank“ inicijuoto smulkiojo verslo projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ vieną iš prizų – 4 000 Eur verslui vystyti – laimėjusi bendrovė „Elmo technologijos“ kuria naujas LED apšvietimo sistemas įmonėms bei namams. Visgi bendrovės vadovas Saulius Baravykas tikina, kad pradžioje įmonė susidūrė su iššūkiais, kadangi prieš aštuonerius metus apie LED technologiją buvo žinoma labai mažai.

„Tuo metu, kai pradėjome šį verslą, Lietuvoje trūko profesionalių specialistų, kurie nusimanytų apie šviesos diodus ar jų panaudojimą. Teko mokyti nuo pagrindų, tačiau šiandien galime pasidžiaugti itin stipria komanda, – apie didžiausius iššūkius pasakoti pradeda S. Baravykas. – Klientai taip pat turėjo mažai žinių apie tai, kas yra šviesos diodai, kuo jie skiriasi nuo seno tipo apšvietimo prietaisų, kuo LED apšvietimo technologija yra išskirtinė, bet vėlgi – šiandien galime tik pasidžiaugti, kad daugelis įmonių ir privačių klientų mumis ne tik pasitiki, bet ir rekomenduoja savo draugams.“


Svarbiausia – neatsilikti nuo naujovių

S. Baravykas tikina, kad įmonė kasdien dirba ties tuo, kad galėtų pasiūlyti išradingiausius ir patogiausius sprendimus klientui.

„Dirbant itin glaudžiai su techniniais sprendimais susijusioje srityje, labai svarbu nuolat tobulinti savo prekes ir paslaugas, jų kokybę, žengti koja kojon su naujovėmis ar net – būti žingsniu priekyje, – įsitikinęs S. Baravykas. – Dėl šios priežasties savo klientams siūlome galimybę ne tik įsigyti jau pagamintus ir parduotuvėje esančius šviestuvus, tačiau ir užsisakyti individualiai pagal asmeninius poreikius.“


Nuolatinis darbas – raktas į sėkmę

Vienos iš projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ paskutiniojo 2016 m. etapo laimėtojų vadovas tikina, kad tik dėl darbui atsidavusios komandos jiems pavyko pasiekti puikių rezultatų šiame projekte.

„Labai džiaugiamės, kad tapome vienais iš laimėtojų. Dirbu įmonėje nuo pat jos įkūrimo ir tikiu, kad tik mūsų kantrybė, veržlumas, nuoširdus nuolatinis darbas bei tikėjimas tuo, ką darome, padėjo pasiekti visų laimėjimų. Bendrovėje dirba itin išradinga, patyrusi, operatyviai į rinkos pokyčius bei kliento poreikius reaguojanti komanda“, – pasakoja S. Baravykas.

Vadovas tikina, kad šiame projekte įmonė nusprendė dalyvauti dėl įdomaus ir netradicinio „Swedbank“ inicijuoto projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ pasiūlymo, o projekto metu komanda stengėsi sudominti klientą bei parodyti savo išskirtinumus.


Ateityje – platūs užmojai

S. Baravykas išduoda, kad netolimoje ateityje bendrovė planuoja sparčiai plėstis.

„Nuolat vykdome įvairius apšvietimo projektus. Įrengėme apšvietimą drabužių dizainerio Juozo Statkevičiaus studijoje, pagal specialų užsakymą gaminome šviestuvus „Volkswagen“ automobilių servisui, o vasaros metu Laisvės alėjoje „Elmo technologijos“ apšvietė fontaną, kurį gyventojai galėjo valdyti išmaniuoju telefonu”, – apie keletą įgyvendintų projektų pasakoja S. Baravykas.

Šiuo metu įmonė intensyviai dirba su Vilniaus universitetu (VU) ir Kauno technologijos universitetu (KTU), kur artimiausiu metu ketina pristatyti labai įdomų projektą. „Kol kas galime išduoti tik tiek, kad šis tyrimas suteiks galimybę gimti daugeliui išradimų ateityje. Taip pat šiemet esame nusimatę atidaryti tris mažmeninės prekybos parduotuves, turėsime dar daugiau šviestuvų modelių bei plėsimės į kitas Europos rinkas”, – sako S. Baravykas.


Grįžti atgal

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.