Kiekvienas gali

Parduotuvė rado nišą, kurioje... nėra konkurentų

Vilniuje įsikūrusios baldų ir interjero detalių parduotuvės „Baliwood“ asortimentas toks specifinis, kad ji neturi tiesioginių konkurentų. O pirkėjus čia atveda kelionės po Pietryčių Aziją bei naršymas internete. Tačiau parduotuvė atvira kiekvienam, nesiorientuojama į kokią nors konkrečią pirkėjų grupę – su kiekvienu užsukusiu tiesiog norima pasidalyti dalele Balio.

Kaip atsirado ši parduotuvė ir kuo ji ypatinga?

„Baliwood“ atsirado iš parduotuvės įkūrėjos Margaritos Serych susižavėjimo Balio sala ir potraukio jai. Ilgai ramybės nedavusi idėja šią aistrą paversti verslu ilgainiui buvo įgyvendinta. Dabar M. Serych įsikūrusi Balyje ir suranda bei atrenka į mūsų parduotuvę patenkančias prekes.

Lietuvoje daug baldų parduotuvių ir jos smarkiai konkuruoja. Tačiau mes – viso to nuošaly. Siūlome medinius baldus ir interjero elementus iš Balio. Tai nišinė sritis ir esame vieninteliai Lietuvoje, kurie veža rankų darbo medinius gaminius iš Indonezijos. Tiesioginių konkurentų neturime, todėl, jeigu pirkėjas ko nors neranda pas mus, ramiai jį nukreipiame kur nors kitur. Be to, ne tik siūlome prekes, padedame ir kurti interjerus.


Jūsų produkcija tikrai specifinė. Kaip atrandate pirkėjus?

Anksčiau, norėdami būti pastebėtais, turėdavome ką nors apie save paskelbti, pasirodyti žiniasklaidoje. Tuomet žmonės sužinodavo, kad esame. Dabar viskas pasikeitė – pirkėjai mus suranda patys. Daug kas keliauja į Pietryčių Aziją, o parsivežti įspūdžiai bei noras arčiau savęs turėti ką nors, kas sietų su nepaprastąja Balio sala, ir kuria mūsų prekių poreikį. Tačiau esame įdomūs ne tik keliautojams, bet ir tiems, kurie ieško ypatingesnių interjero elementų.

Siūlome netipiškas prekes, todėl negalėtume gyventi iš pirkėjų, kurie užsuka eidami pro šalį. Dabar stengiamės ne tiek patys ieškoti pirkėjų, kiek būti lengvai surandamais. Nemažai žmonių mus randa internete. Esame ir socialiniuose tinkluose, tačiau čia toks informacijos srautas, kad mums pirkėjus ir pirkėjams mus sunku surasti. Tiesa, vis dažniau perkama internetu, tad turime ir savo interneto parduotuvę.

Siūlome išskirtinius daiktus, tačiau mūsų pirkėjai labai įvairūs. Vieni įsigyja tik smilkalų, kiti perka ir vienetinius baldus bei meno kūrinius.


Ar planuojate plėtrą?

Tiesą sakant, plėtra įvyko visai neseniai! Persikėlėme į tris kartus erdvesnes patalpas. Apie naujas „Baliwood“ parduotuves nesvarstome, kol kas dėmesį skiriame tam, kad sukurtume ypatingą vietą, kurioje pirkėjams būtų gera. Ir jie tą jaučia – ne kartą girdėjome, kad čia taip jauku, jog nesinori išeiti. Taigi planuojame atidaryti nedidelę kavinukę ir pas save pasikviesti tuos, kurie norėtų ilgiau drauge pabūti aplinkoje, kurią taip kruopščiai kūrėme.


Grįžti atgal

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.