Kiekvienas gali būti didelis

Apie projektą

„Swedbank“ inicijuojamas projektas „Kiekvienas gali būti didelis“ yra sukurtas tam, kad padėtų smulkiesiems Lietuvos verslams sparčiau augti.

 

Dalyviai

Prie projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ jau prisijungė apie 3000 Lietuvos smulkiųjų verslų, kurie pasinaudojo galimybe pritraukti naujų klientų ir padidinti savo verslo žinomumą. Prisijungti prie projekto gali tiek turintieji fizinius pardavimo taškus, tiek veikiantys elektroninėje erdvėje.


Kodėl verta jungtis?

  • Dalyvius pakviesime pristatyti savo verslą ir prekes bei paslaugas, apie kuriuos informuosime šimtus tūkstančių „Swedbank“ klientų – tai galimybė smulkiesiems atrasti naujų pirkėjų!
  • Dalyvius pakviesime iš patyrusių verslo ekspertų pasisemti žinių, kaip auginti savo verslą.
  • Aktualiausias naujienas smulkiam verslui rasite specialiame „Facebook“ puslapyje.

Prisijunkite

Dalyvaukite projekte „Kiekvienas gali būti didelis“ ir džiaukitės jo privalumais.

Užregistruokite savo įmonę jau dabar


Sekite projekto naujienas

Aplankyk mus Facebook'e


Projekto svarba

Projektas buvo inicijuotas žinant, jog smulkiosios ir vidutinės įmonės yra ypač svarbios šalies ekonomikai:

  • įdarbina ir mažina emigraciją – sukuria net 76 % darbo vietų;
  • palaiko aukštus kokybės ir aptarnavimo standartus;
  • skatina verslumą ir inovacijas;
  • vienija ir stiprina bendruomenes;
  • sukuria net 68 % bendrosios pridėtinės vertės Lietuvoje.

Visgi smulkieji verslininkai labai dažnai susiduria su iššūkiu, kaip pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus. Todėl buvo inicijuotas šis projektas, kuris padeda smulkiojo verslo įmonėms atrasti naujų klientų ir moko verslininkus auginti verslą.

Sėkmės istorijos

„Kiekvienas gali būti didelis“ kasmet viešina smulkiųjų verslų sėkmės istorijas, kurias galite atrasti ir paskaityti čia.

Projekto taisyklės


„Kiekvienas gali būti didelis“ pradžia

Nuo 2015 m. organizuojamas projektas sulaukė didelio smulkiųjų verslininkų susidomėjimo ir įsitraukimo. Pagrindinis projekto partneris – „Verslo žinios“ – kiekvienais metais aktyviai prisideda prie smulkiojo verslo temos aktualizavimo ir projekto dalyvių reklamos. Iki 2017 m. smulkiajam verslui buvo organizuojami smulkiojo verslo savaitgaliai, kuriuos pakeitė teminiai pasiūlymų mėnesiai.

2016 m. taisyklės „Swedbank“ klientams, ne „Swedbank“ klientams.

Projekto pristatymo video

Dalyvauti projekte „Kiekvienas gali būti didelis“ pirmą kartą pakvietėme 2015 m., o džiaugdamiesi sėkme, tęsiame jį ir šiemet, 2019-aisiais.

Nuo ko viskas prasidėjo, kviečiame išvysti šiame projekto pristatymo filme.

Apie projektą

 


Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.