Kiekvienas gali būti didelis

Apie projektą

„Swedbank“ inicijuojamas projektas „Kiekvienas gali būti didelis“ yra sukurtas tam, kad padėtų smulkiesiems Lietuvos verslams sparčiau augti.

 

Dalyviai

Prie projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ jau prisijungė apie 3000 Lietuvos smulkiųjų verslų, kurie pasinaudojo galimybe pritraukti naujų klientų ir padidinti savo verslo žinomumą. Prisijungti prie projekto gali tiek turintieji fizinius pardavimo taškus, tiek veikiantys elektroninėje erdvėje.


Kodėl verta jungtis?

 • Kartu su partneriu „Delfi.lt“ reklamuosime projekte aktyviai dalyvaujančius smulkiuosius – tai galimybė išgarsinti savo verslą!
 • Dalyvius pakviesime sukurti specialių pasiūlymų, apie kuriuos informuosime šimtus tūkstančių „Swedbank“ klientų – tai galimybė smulkiesiems atrasti naujų pirkėjų!
 • Dalyvius pakviesime iš patyrusių verslo ekspertų pasisemti žinių, kaip auginti savo verslą.
 • Teminių mėnesių pasiūlymai bus skelbiami ir atrandami specialiame „Facebook“ puslapyje.
 • Tie, kurie naudojasi „Swedbank“ atsiskaitymo kortelėmis paslauga, taps specialios „MasterCard“ programos dalimi, o tai reiškia, kad projekto periodu paskatinus savo klientus atsiskaityti banko mokėjimo kortelėmis bus galima laimėti vertingų prizų! Ankstesnių metų laimėtojai.

Prisijunkite

Dalyvaukite projekte „Kiekvienas gali būti didelis“ ir džiaukitės jo privalumais.

Užregistruokite savo įmonę jau dabar


Sekite projekto naujienas

Aplankyk mus Facebook'e


Teminiai pasiūlymų mėnesiai

Šiemet „Kiekvienas gali būti didelis“ bus organizuojami teminiai verslo pasiūlymų mėnesiai:

 • „Gražių namų mėnuo“ (balandžio 20 d.–gegužės 19 d.)
 • „Atostogautojų mėnuo“ (birželio 26 d.–liepos 25 d.)
 • „Moksleivių mėnuo “ (rugpjūčio 21 d.–rugsėjo 20 d.)
 • „Skanautojų mėnuo“ (spalio 15 d.–lapkričio 14 d.)
 • „Kalėdinių dovanų mėnuo“ (lapkričio 24 d.–gruodžio 23 d.)

Penkios temos teminiams verslo pasiūlymų mėnesiams buvo sukurtos galvojant apie tai, kokie pirkiniai per metus yra aktualiausi smulkiųjų verslo atstovų pirkėjams. Pasiūlymai šiems mėnesiams gali būti pateikti visam mėnesio laikotarpiui arba pasirinktai jo daliai.

Nauji ir jau registruoti „Kiekvienas gali būti didelis“ dalyviai kviečiami pateikti mažiausiai vieną pasiūlymą ir tokiu būdu šiemet tapti aktyviu projekto dalyviu. Registruoti savo pasiūlymus teminiams mėnesiams galite čia.

Taisyklės

Visos anksčiau ir naujai registruotos įmonės šiemet projekte dalyvaus vadovaujantis 2017 m. taisyklėmis:

„Kiekvienas gali būti didelis“ 2017 m. taisyklės

Mokėjimo kortelėmis skatinimo akcijos ir teminių mėnesių taisyklės


Projekto svarba

Projektas buvo inicijuotas žinant, jog smulkiosios ir vidutinės įmonės yra ypač svarbios šalies ekonomikai:

 • įdarbina ir mažina emigraciją – sukuria net 76 % darbo vietų;
 • palaiko aukštus kokybės ir aptarnavimo standartus;
 • skatina verslumą ir inovacijas;
 • vienija ir stiprina bendruomenes;
 • sukuria net 68 % bendrosios pridėtinės vertės Lietuvoje.

Visgi smulkieji verslininkai labai dažnai susiduria su iššūkiu, kaip pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus. Todėl buvo inicijuotas šis projektas, kuris padeda smulkiojo verslo įmonėms atrasti naujų klientų ir moko verslininkus auginti verslą.

Sėkmės istorijos

„Kiekvienas gali būti didelis“ kasmet viešina smulkiųjų verslų sėkmės istorijas, kurias galite atrasti ir paskaityti čia.


„Kiekvienas gali būti didelis“ pradžia

Nuo 2015 m. organizuojamas projektas sulaukė didelio smulkiųjų verslininkų susidomėjimo ir įsitraukimo. Pagrindinis projekto partneris – „Delfi.lt“ – kiekvienais metais aktyviai prisideda prie smulkiojo verslo temos aktualizavimo ir projekto dalyvių reklamos. Iki 2017 m. smulkiajam verslui buvo organizuojami smulkiojo verslo savaitgaliai, kuriuos pakeitė teminiai pasiūlymų mėnesiai.

2016 m. taisyklės „Swedbank“ klientams, ne „Swedbank“ klientams.

Projekto pristatymo video

Dalyvauti projekte „Kiekvienas gali būti didelis“ pirmą kartą pakvietėme 2015 m., o džiaugdamiesi sėkme, tęsiame jį ir šiemet, 2017-aisiais.

Nuo ko viskas prasidėjo, kviečiame išvysti šiame projekto pristatymo filme.

Apie projektą

 


Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.