Kiekvienas gali

Apie platformą

Verslumo platforma „Kiekvienas gali“ yra sukurta tam, kad padėtų smulkiesiems Lietuvos verslams sparčiau augti bei tobulėti.

 

Dalyviai

Prie platformos „Kiekvienas gali“ jau yra prisijungę apie 2500 Lietuvos smulkiųjų verslų, kurie pasinaudojo galimybe pritraukti naujų klientų ir padidinti savo verslo žinomumą. Prisijungti prie projekto gali tiek turintieji fizinius pardavimo taškus, tiek veikiantys elektroninėje erdvėje.


Kodėl verta jungtis?

  • Dalyvius pakviesime pristatyti savo verslą ir prekes bei paslaugas, apie kuriuos informuosime šimtus tūkstančių „Swedbank“ klientų – tai galimybė smulkiesiems atrasti naujų pirkėjų!
  • Dalyvius pakviesime iš patyrusių verslo ekspertų pasisemti žinių, kaip auginti savo verslą.
  • Aktualiausias naujienas smulkiam verslui rasite specialiame „Facebook“ puslapyje.

Prisijunkite

Prisijunkite prie „Kiekvienas gali“ verslumo platformos ir džiaukitės jos privalumais.

Užregistruokite savo įmonę jau dabar

Platformos taisyklės

„Kiekvienas gali“ pasiūlymai išmaniam augančiam verslui


Sekite platformos naujienas

Aplankyk mus Facebook'e


Kaip augome mes?

Pirmiausia, žinant, jog smulkiosios ir vidutinės įmonės yra ypač svarbios šalies ekonomikai, buvo inicijuotas projektas “Kiekvienas gali būti didelis”:

  • įdarbina ir mažina emigraciją – sukuria net 76 % darbo vietų;
  • palaiko aukštus kokybės ir aptarnavimo standartus;
  • skatina verslumą ir inovacijas;
  • vienija ir stiprina bendruomenes;
  • sukuria net 68 % bendrosios pridėtinės vertės Lietuvoje.

Visgi smulkieji verslininkai labai dažnai susiduria su iššūkiu, kaip pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus. Todėl buvo inicijuotas projektas “Kiekvienas gali būti didelis”, kuris padėjo smulkiojo verslo įmonėms atrasti naujų klientų ir mokė verslininkus auginti verslą.

Nuo 2019-05-07 projektas keičiasi ir tampa verslumo platforma „Kiekvienas gali“.

Sėkmės istorijos

„Kiekvienas gali“ tęsia smulkiųjų verslų sėkmės istorijų viešinimą. Visas istorijas atrasti ir paskaityti galite čia.


„Kiekvienas gali“ pradžia

Nuo 2015 m. organizuojamas projektas “Kiekvienas gali būti didelis” sulaukė didelio smulkiųjų verslininkų susidomėjimo ir įsitraukimo. Pagrindinis projekto partneris – „Verslo žinios“ – kiekvienais metais aktyviai prisideda prie smulkiojo verslo temos aktualizavimo ir projekto dalyvių reklamos. Iki 2017 m. smulkiajam verslui buvo organizuojami smulkiojo verslo savaitgaliai, kuriuos pakeitė teminiai pasiūlymų mėnesiai.

2016 m. taisyklės „Swedbank“ klientams, ne „Swedbank“ klientams.

Projekto pristatymo video

Dalyvauti projekte „Kiekvienas gali būti didelis“ pirmą kartą pakvietėme 2015 m., o džiaugdamiesi sėkme, tęsiame veiklą ir šiemet, 2019-aisiais pristatydami jums verslumo platformą “Kiekvienas gali”.

Nuo ko viskas prasidėjo, kviečiame išvysti šiame projekto pristatymo filme.

Apie projektą

 


Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.